Değerlerimiz

Values of MARINI

İleri görüşlü bir şirket olan MARINI, tüm kıtalara yayılmış olan şubeleriyle farklı kültürler ve gelenekler ile uyum içinde çalışarak, bilgisini ve deneyimini genişletmiştir. Takım çalışması MARINI operasyonlarının arkasındaki gerçek güçtür ve 3 temel değere dayanmaktadır. BAĞLILIK, DÜRÜSTLÜK ve İNOVASYON.

Bağlılık

Kendini işine adamış ekiplerimiz, kontratın imzalandığı ilk günden itibaren asfalt plentinin tüm çalışma hayatı boyunca müşterilerimiz ile yakın çalışarak çözümler sunar ve sürekli destek verir. Müşterilerimiz ile güven esasına dayanan ilişkimizin somut ispatı MARINI’ye ikinci alım, geliştirme/plent yenileme ve danışmanlık hizmetleri için geri dönen müşterilerimizdir.

MARINI, bugün ve geçmişte elde ettiği deneyimleri geleceği inşa etmek için kullanır. Bunu daimi jenerasyon değişimi, üretim departmanlarına yapılan yatırımlar ve tüm MARINI çalışanlarını ve satış ağını eğiterek yapmaktadır. Bunların yanısıra MARINI, müşterileri için özenle hazırlanmış kurslar da sunmaktadır. Felsefemiz geleceğin zorluklarına karşı pragmatik bir hazırlık yapmaya yöneliktir.

Dürüstlük

MARINI olarak şirket politikamız müşteri memnuniyetidir ve buna ulaşmanın tek yolu dürüştlük, şeffaflık ve karşılıklı anlayıştan geçmektedir. Küreselleşen modern dünyada, kendimizi sık sık çeşitli gelenek ve görenekleri dikkate almamız gereken farklı iş çevrelerinde buluyoruz. Fakat durum nerede ve nasıl olursa olsun, hem profesyonel hem de kişisel olarak, ilişkilerimize yön veren faktör nesillerdir saygı duyulan DÜRÜSTLÜK kavramıdır.

Kişisel ya da karşılıklı ilişkiler kurmak, işgücüne değer vermek ve müşterileriyle ayrıcalıklı ilişkiler kurmak FAYAT Group’un bilinen bağlılıklarıdır.

İnovasyon

Araştırma ve geliştirme MARINI’nin temelinde vardır ve asfalt plentlerinin geliştirilmesine olduğu kadar çevreye, CO2 salınımının azaltılmasına, enerji tasarrufuna, ılık asfalt üretimine ve geri dönüşüme de özen gösterilmektedir.

MARINI, müşterilerine; güvenli, profesyonel ve kârlı çalışabilmeleri için pek çok çözüm sunmaktadır.