The Management of the Burner

Brülör Yönetimi

Brülör ayarları optimize edilerek yakıt tüketimi nasıl azaltılır?

The Management of the Burner
Asfalt plentinizin brülör tüketimini azaltarak kârınızı arttırın. Bu kurs, plent operatörünüze ve ustabaşınıza MARINI asfalt plentinin brülör verimliliğini optimize etmek için günlük uygulamarın en iyi şekilde yapılmasına olanak sağlayan tüm bilgi ve becerileri sunmaktadır. Maliyetleri düşürüp kârı artırmak ile ilgileniyorsanız bu kurs tam size göre!!

Kurs tanımı


Bu kurs, işleyişlerinin ve ayarlarının detaylı bir biçimde anlaşılması için MARINI plent brülörlerine odaklanmaktadır. Yanma sürecinin temel prensiplerine hızlı bir şekilde göz atıldıktan sonra MARINI plent brülörünün bakımına ve ayarlamalarına odaklanılıcaktır. Kurs, uygun alev şiddetini elde etmeyi mümkün kılan yöntemler, sıcaklığın ayarlanması, brülör verimliğini maksimize etmek için nasıl bir mantık izlenmeli gibi konuları inceleyecektir.

Takvim

  • 22-24 Haziran 2015 – Güncellenecek
  • 20-22 Temmuz 2015 – Güncellenecek
  • 21-23 Eylül 2015 – Güncellenecek

Eğitmen


Dan Lupascu,
Marini Eğitim Müdürü
Asfalt sektöründe 25 yıllık bir kariyere sahip olan Dan, kariyerine bir elektrikçi olarak başladı ve zamanla yol kaplamada bir dünya lideri olan uluslararası Fransız FAYAT Group’un Yol Makineleri ve Sistem Bakımı Departmanın Başı konumuna kadar yükseldi. Bir kaç yıldır da MARINI’de Proje Yönetici pozisyonunda müşterilerimize yeni plentlerinin kurulum ve montajında destek vermektedir.

Diğer diller

Arapça büroşür için tıklayınız

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın +90 312 386 33 22 veya bize iletişim bilgilerinizi bırakın biz size ulaşalım:

Adınız

Şirket Adı

Email

Telefon

Mesajınız

Devam etmek için kişisel bilgilerinizin kullanımını onaylamalısınız.