Organizasyon

1899’da kurulan MARINI, “bütün bir yüzyıla tanıklık etmiş tarihi” ile gururla övünmektedir. MARINI, tarih boyunca gelişerek bisiklet üretiminden yol yapım makinelerine (power finişer, freze makineleri, yol bakım ekipmanları) ve son olarak da MARINI isminin uluslararası olarak duyulmasını sağlayan asfalt plenti üretimine kadar gelmiştir.
Mali sağlamlığımız ve Yol Yapım Ekipmanları Birimimizin sunduğu uluslararası vizyon sayesinde, yöneticilerimiz her zaman etkin bir şekilde çalışabilmektedir.

MARINI.TR yönetimi

Yusuf Güngör

Sanayi sektöründeki kariyerine 1993 yılında orta ve büyük ölçekli firmalarda mühendis olarak başlayan Yusuf Güngör, Nisan 2012’den beri Fayat Group bünyesindeki Marini Makina A.Ş.’nin Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. Bundan önce ise asfalt ve asfalt makineleri sektöründeki firmalarda yönetici pozisyonlarında görev almıştır.

İşletme Birimi yönetimi

Joachim Blatt

İdari Müdürümüz Joachim Blatt, Fayat Gruop’un Karışım Plentleri  Biriminden sorumludur. Öncesinde, Tedarik Ağı Müdürü olarak BOMAG’ın küresel değerine değer katan tüm sürecin sorumlusuydu. Yönetici olarak atanmadan önce, Yurtdışı Satış Müdürü olduğu gibi Planlama ve Geliştirmeden de sorumluydu. BOMAG kariyerine ise 1976’da başlamıştır.