Training Course Asphalt Production

Asfalt Plenti Operatörleri için Temel Eğitimler

Training Course Asphalt Production
Eğer asfalt üretimi sektörüne girecekseniz, fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, yol yapım sektöründen geliyorsanız ama bu plentlerin hiç biri ile daha önce çalışmadıysanız ya da eğer bir taş ocağınız varsa ve halihazırda yaptığınız işe yeni bir iş kolu daha eklemek istiyorsanız bu kurs tam size göre. Bu kursun sonunda; en yaygın bitümlü asfalt reçeteleri üretebilmenin yanı sıra temel sistem ayarlarını yapabilecek ve bakım gereksinimlerini doğru bir biçimde uygulayabileceksiniz.

Kurs tanımı:

Eğitim; operatörlere, ustabaşlarına, plent yöneticilerine, labaratuar teknisyenlerine ve bakım işçilerine MARINI plentleri ile asfalt üretimin temel unsurlarını göstermek üzere tasaranmıştır. Yol inşaatının temel noktalarına kısaca değindikten sonra, plentler her bir parçası detaylı bir şekilde analiz edilerek incelenecektir. Sistem başlatma prosedürünün en pratik metotlarından, en uygun yakıt tüketimini sağlayan üretim tekniklerine, reçete ayarlarından iş yeri güvenliğine, soğuk silonun kalibrasyonundan Cybertronic yazılımının ölçütlerine kadar bu kurs asfalt üretimi için Marini plentlerinin ilk kullanımında eşsiz bir eğitim olanağı sunmaktadır.

Takvim

  • 09-12 Haziran 2015 – Güncellenecek
  • 06-09 Temmuz 2015 – Güncellenecek
  • 07-10 Eylül 2015 – Güncellenecek

Eğitmen


Dan Lupascu,
Marini Eğitim Müdürü
Asfalt sektöründe 25 yıllık bir kariyere sahip olan Dan, kariyerine bir elektrikçi olarak başladı ve zamanla yol kaplamada bir dünya lideri olan uluslararası Fransız FAYAT Group’un Yol Makineleri ve Sistem Bakımı Departmanın Başı konumuna kadar yükseldi. Bir kaç yıldır da MARINI’de Proje Yöneticisi pozisyonunda müşterilerimize yeni plentlerinin kurulum ve montajında destek sağlamaktadır.

Diğer diller

Arapça büroşür için tıklayınız