Cybertronic

Cybertronic: MARINI Kontrol Sistemi

Cybertronic MARINI plent yönetim sistemidir; birlikte daha iyi üretim yapmanın ve tasarrufu maksimize etmenin “sırlarını” öğreneceğiz

Cybertronic
Cybertronic yazılımını ilk defa kullanacaksınız ve nereden başlayacığınızı bilmiyor musunuz? Ya da plentinizin üretim verimliliğini artırmak ve maliyetleri düşürmek için asfalt plenti işletim sisteminizi dahi iyi anlamak mı istiyorsunuz? Bu kurs tam sizin göre!!

Kurs tanımı:


Bu kurs plent operatörleri, ustabaşları ve bakım işçileri için hazırlanmıştır ve katılımcıları Cybertronic 500 yazılımını kullanma konusunda eğitmeyi amaçlamaktadır. Eğitim mödülü, sadece işletim sisteminin özelliklerinin temel olarak açıklamasına odaklanmakla kalmayıp, Marini operatörlerinin sahada öğrendiği ve konsol yönetiminde kullanabildiği tüm incelikleri keşfetme şansı sunacaktır. Denetleme ve kalibrasyon prosedürlerinin öğrenilmesi, reçete parametlerinin değiştirilmesi, PLC ile entegre edilmiş yerleşik arayüzü anlama, yakıt tüketimini optimize etme ve tanıları okuma, sensör, konveyör ve invertörün ayarlanması gibi tüm işlemler bir bilinmez olarak kalmayacak. Son olarak da GDA (geri dönüştürülmüş asfalt) kullanımın optimizasyonu, işlevsel kontrol modülleri ve maksimum enerji tasarrufu gibi konulara değinilecektir.

Takvim

  • 29-30 Haziran & 1 Temmuz 2015 – Güncellenecek
  • 27-29 Temmuz 2015 – Güncellenecek
  • 28-30 Eylül 2015 – Güncellenecek

Eğitmen


Dan Lupascu,
Marini Eğitim Müdürü
Asfalt sektöründe 25 yıllık bir kariyere sahip olan Dan, kariyerine bir elektrikçi olarak başladı ve zamanla yol kaplamada bir dünya lideri olan uluslararası Fransız FAYAT Group’un Yol Makineleri ve Sistem Bakımı Departmanın Başı konumuna kadar yükseldi. Bir kaç yıldır da MARINI’de Proje Yönetici pozisyonunda müşterilerimize yeni plentlerinin kurulum ve montajında destek sağlamaktadır.

Diğer diller

Arapça büroşür için tıklayınız

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın +90 312 386 33 22 veya bize iletişim bilgilerinizi bırakın biz size ulaşalım:

Adınız

Şirket Adı

Email

Telefon

Mesajınız

Devam etmek için kişisel bilgilerinizin kullanımını onaylamalısınız.