Asphalt Plant Maintenance

MARINI Plentlerinin Rutin Bakımı

Sistemi baştan sona tanımak: Mükemmel bakım daha yüksek verimlilik ve üretim sağlar

Asphalt Plant Maintenance
MARINI asfalt plentinde çalışacak olan bir plent operatörü, ustabaşı, elektrik ya da bakım teknisyeni misiniz? En yaygın problemleri bağımsız bir şekilde çözmek için gereken becerileri öğrenerek, sistem aksama sürelerini kısaltmak mı istiyorsunuz? MARINI teknisyenleri ile iletişim kurarak, tepki süresini kısaltıp tamirat hızını artırtmak mı istiyorsunuz? O zaman bu kurs tam da size göre!

Kurs tanımı

Bu kurs ustabaşları, operatör ve plent yöneticilerine, sistem aksama sürelerini azaltırken aynı verimlilik seviyesini sürdürmeleri için plent bakımının esaslarını öğretmektedir. Katılımcılar, plentteki tüm bakım işlemleri için gerekli genel bir araç olarak Bakım ve Kullanım Klavuzunu etkin bir biçimde nasıl kullanacaklarını öğreneceklerdir. Bu kurs aynı zamanda periyodik olarak plente yapılacak olan ayarlamaların ve düzenlemelerin yanı sıra güvenik, işleyiş, kontrollerin ve diğer araçların kullanımına ilişkin konular üzerinde duracaktır. Kurs, asfalt karışım plentlerinde ortaya çıkan en yaygın problemlerin çözümüne yardımcı olacaktır. Katılımcılar, sebeplerini anlayarak en yaygın problemler yüzünden ortaya çıkan durumlara karşı hızlı çözümler üretebilecek ve plentin eski fonksiyonlarına dönebilmesini kendi kendilerine sağlayabilmelerine olanak sağlayan becerileri elde edeceklerdir. Kursun büyük bir bölümü, kabine gelen sinyalerin doğru bir şekilde okunması ve gerekli olduğu durumlarda MARINI destek servisi ile nitelikli bir şekilde iletişim kurulmasını ve böylece problemlere hızlı çözümler sunulmasını sağlayabilmek için devre şemalarının anlaşılmasına ayrılmıştır.

Takvim

  • 15-18 Haziran 2015 – Güncellenecek
  • 14-17 Temmuz 2015 – Güncellenecek
  • 14-17 Eylül 2015 – Güncellenecek

Eğitmen


Dan Lupascu,
Marini Eğitim Müdürü
Asfalt sektöründe 25 yıllık bir kariyere sahip olan Dan, kariyerine bir elektrikçi olarak başladı ve zamanla yol kaplamada bir dünya lideri olan uluslararası Fransız FAYAT Group’un Yol Makineleri ve Sistem Bakımı Departmanın Başı konumuna kadar yükseldi. Bir kaç yıldır da MARINI’de Proje Yönetici pozisyonunda müşterilerimize yeni plentlerinin kurulum ve montajında destek sağlamaktadır.

Diğer diller

Arapça büroşür için tıklayınız

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın +90 312 386 33 22 veya bize iletişim bilgilerinizi bırakın biz size ulaşalım:

Adınız

Şirket Adı

Email

Telefon

Mesajınız

Devam etmek için kişisel bilgilerinizin kullanımını onaylamalısınız.